ARCHÍV

STARÉ DÁMY
v Nových Zámkoch
16.05.2022

Komédia so slzami na krajíčku s obdivuhodnými hereckými výkonmi si v Dome kultúry v Nových Zámkoch zaslúžila obrovský potlesk. Niet sa čomu čudovať, pretože herečky Zdena Studenková a Kamila Magálová zahrali svoje roly hviezdne.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

TRI GRÁCIE Z UMAKARTU
v PRIEVIDZI
25.4.2022

Kamila Magálová, Marta Sládečková a Petra Polnišová predviedli úžasné výkony pred vypredanou sálou v Kultúrnom stredisku v Prievidzi. Diváci dali svojim potleskom a smiechom jasne vedieť, ako sa na túto komédiu tešili a ako sa im páčila.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

TÁRAJKO A POPLETAJKA
v BANSKEJ BYSTRICI
24.4.2022

Dvaja nerozluční kamaráti z krajiny Rozprávkovo – Tárajko a Popletajka prišli zabaviť všetky detičky do Banskej Bystrice. Spolu s nimi prišli krásni maskoti. Tancovalo sa, spievalo a zabávalo.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

KLIMAKTÉRIUM.. a čo? komédia s pesničkami
v TRNAVE
22.4.2022

Babská jazda plná humoru s „tigricami v menopauze“. Variácie na chúlostivú tému „ženskéhodozrievania“ a účtovanie s ňou. Ľahko zapamätateľné piesne a ich vtipné texty dokonale zabavili publikum v Dome kultúry v Trnave.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

STARÉ DÁMY
v Banskej Bystrici
11.4.2022

Komédia so slzami na krajíčku s obdivuhodnými hereckými výkonmi si v Aula SZU v Banskej Bystrici zaslúžila obrovský potlesk. Niet sa čomu čudovať, pretože herečky Zdena Studenková a Kamila Magálová zahrali svoje roly hviezdne.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

Prevažne nevážne v Banskej Bystrici

Prevažne nevážne
v Banskej Bystrici
31.3.2022

Ďakujeme vynikajúcim divákom v Banskej Bystrici, ktorí nám svojim smiechom a skvelou náladou dali výbornú spätnú väzbu na našu show Prevažne nevážne.👏 Podľa referencií sa vydarila nad očakávania. Skvelý Lukáš Latinák vyspovedal svojich hostí – Zuzanu Tlučkovú a Maroša Kramára, o nečakané situácie sa postarali 🤸‍♂️atléti a 🦿 živá socha, o príjemné tóny hudby David Bilek. 🎶

 

Neodmysliteľnou súčasťou vzniku show a jej zdarného priebehu, je skvelý režisér Michal Spišák.🙂

A čo dodať? Už teraz sa tešíme na ďaľsiu show, ale najmä na výbuchy smiechu divákov z hľadiska. 🙂

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

STARÉ DÁMY
v Topoľčanoch
29.3.2022

Komédia so slzami na krajíčku s obdivuhodnými hereckými výkonmi si v Topoľčanoch zaslúžila obrovský potlesk. Niet sa čomu čudovať, pretože herečky Zdena Studenková a Kamila Magálová zahrali svoje roly hviezdne.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

LORDI
v Trenčíne
7.3.2022

7.marca 2022 znel Posádkovým klubom armády v Trenčíne hlasný smiech a panovala skvelá atmosféra. Vytvorili ju traja lordi so svojimi úžasnými výkonmi.

 

Hra LORDI vznikla na základe korešpondencie slávneho Oscara Wildea. V salónnej komédii, ktorá si uťahuje z mužskej samoľúbosti, ale je aj oslavou pevného priateľstva, bizardnú zápletku rozohrajú traja lordi v podaní: Maroša Kramára, Jozefa Vajdu a Petra Šimuna, naštudovanú v réžii: Petra Serge Butka.

Nebudú sa ale čítať žiadne „liebesbriefs“ a ani obchodné listy nejakej z významných korporácií. Pripravené je oveľa väčšie prekvapenie, ktoré ale nie je vhodné pre osoby mladšie ako pätnásť rokov a puritánske dámy. Titul je „mierne pikantný“ a preto je vhodný pre dospelé publikum, ktoré sa chce dobre zabaviť.

Inscenácia LORDI je dielom, ktoré vzniklo na základe objavenej korešpondencie v podkroví jedného z parížskych bytov. Objavil ju literát Pascal Renia, ktorého mimoriadne zaujala a snažil sa z nej vyťažiť potenciál dramatického diela.

Predstavenia, ale aj show, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.

ZÁBAVNÁ SHOW PREVAŽNE NEVÁŽNE
v Banskej Štiavnici
24.9.2022

Niekoľkými zábermi sa vraciame do krásneho, kultúrného divadelného priestoru Pivovaru ERB, ktorým 24.septembra 2021 znel úžasný smiech a niesla sa dobrá nálada. A prečo? Výborný herec Lukáš Latinák v zábavnej show Prevažne nevážne privítal Zdenku StudenkovúJozefa Vajdu. Svojimi zážitkami a príbehmi zabávali všetky vekové kategórie. A že sa bolo na čom smiať! 😀 Ale bolo sa aj na čo pozerať. Divákov vítala živá socha, ktorá ihneď úpútala pozornosť a tak sa začala show skôr, ako diváci čakali. Ďalším prekvapením pre divákov bolo akrobaticko divadelné vystúpenie tanečníkov.

Neodmysliteľnou súčasťou vzniku show a jej zdarného priebehu, je skvelý režisér Michal Spišák.

Čo dodať? Tešíme sa a sme hrdí, že máme taký skvelý tím, pretože vtedy je všetko jednoduchšie. Rovnako sa tešíme na každú ďaľšiu a ďaľsiu odohranú show, ale najmä na výbuchy smiechu od divákov z hľadiska.

Show, ale aj iné predstavenia, ktoré aktuálne hráme,  nájdete TU.