KULTÚRNE PROGRAMY

Kultúrny program – recitovanie prepojené s maľovaním obrazu akademickou maliarkou a to všetko sprevádzané huslistom s hudbou v téme.

Práve tu je priestor na kreatívnosť. Ponúkame adrenalínové a logické hry. Tiež si nenechajte ujsť zábavné hry pre dospelých. Lukostreľbu,  kušostreľbu, strieľanie na strelnici. Hádzanie šipiek. Splavovanie. Paintball. Segway. Zorbing. Skákacie topánky. Lanové prekážky. Kiting.  Aquaball. Bowling.  Golf. Tenis. Volejbal a ďalšie možnosti  športovania. Let balónom, zoskoky z lietadla.

Zameranie na kultúru: 

Divadlo, recitovanie, hudobné vystúpenie, koncert. Maľovanie s akademickou maliarkou.

Ďalšie aktivity:

Turistika, včelárstvo, ochutnávka vín, návšteva vinných pivníc, ochutnávka destilátov. Dojenie kravy. Rodeo býk. Zábavné aj trochu adrenalínové nafukovacie atrakcie/napríklad mucha/.

Tieto a veľa ďalších aktivít máme pre Vás pripravených podľa Vášho záujmu. Priebeh podujatia Vám vyskladáme tak, aby ste sa po celý čas aktívne zabávali.          Fotenie, kvalitná a kreatívna video produkcia.

Návšteva Viedne

Pre menší  tím do 40 ľudí.  Dajte nám vedieť mesiac dopredu. Z dôvodu rezervácie známej reštaurácie v centre Viedne. To si nemôžete nechať ujsť .