O NÁS

Ponúkame Vám netradičné eventy, na ktoré sa nezabúda

Event Factory zastrešuje skúsených odborníkov, tvoriacich kreatívny tím. Svoje vedomosti, schopnosti, rokmi získané skúsenosti a odhodlanie sústreďuje na kvalitné projekty pre B2B a B2C stretnutia na podporu marketingu a partnerskej spolupráce.

Jana Jakubíková

Managing director for marketing

Som precízna, kreatívna so zmyslom pre detail a estetiku. Bohaté skúsenosti a prax sú mojou výbornou devízou pri rozpoznaní čo kvalitné priniesli najnovšie trendy a čo nie. Riadim sa myšlienkou:“ Klient a jeho zadanie sú prvoradé. Našou úlohou je   doplniť predstavy klienta a ponúknuť mu celú škálu noviniek, ktoré neustále sledujeme.“

Silná orientácia na rodinu, ktorá je založená na láske, dôvere, porozumení a súdržnosti napĺňa môj život a robí ho krásnym a šťastným.

Email: janajakubikova@eventfactory.sk

Mgr. Bibiana Ondrejková

Spolupráca

Herečka, moderátorka a trošku už aj spisovateľka, mama dvoch dcér Bibianky a Grétky, ktoré boli inšpiráciou aj na napísanie rozprávkových príbehov. Je autorkou básnickej zbierky „Len tak zľahka“ a dvoch diel rozprávkovej knižky „Rozprávky o dievčine Julke“.

Email: bibianaondrejkova@eventfactory.sk

Ing. Judita Kováčiková

Event director

Mám rada túto prácu, pretože prináša stále nové výzvy a činnosti, ktoré ma napĺňajú a robia život zaujímavejší. Veľmi si vážim aj moje kolegyne, ktoré sú neskutočné profesionálky vo svojom odbore.

Email: judithkovacikova@eventfactory.sk

Spolupráca HB FILM

Henrich Bródy

Režisér

V prípade, že sa rozhodnete zachovať do budúcna spomienku na krásne strávený čas. Uchovať informáciu o dôležitom stretnutí. Prípadne zviditeľniť event, alebo pripravovanému eventu urobiť reklamu, dôležíté je pracovať s profesinálom.

Práve to Vám ponúkame.