Kultúrne programy

Kultúrny program – recitovanie prepojené s maľovaním obrazu akademickou maliarkou a to všetko sprevádzané huslistom s hudbou v téme.

Adrenalínové a logické hry

Tiež si nenechajte ujsť zábavné hry pre dospelých. Lukostreľbu,  kušostreľbu, strieľanie na strelnici. Hádzanie šipiek. Splavovanie. Paintball. Segway. Zorbing. Skákacie topánky. Lanové prekážky. Kiting.  Aquaball. Bowling.  Golf. Tenis. Volejbal a ďalšie možnosti  športovania. Let balónom, zoskoky z lietadla.

Návšteva Viedne

Pre menší  tím do 40 ľudí.

Dajte nám vedieť mesiac dopredu. Z dôvodu rezervácie známej reštaurácie v centre Viedne. To si nemôžete nechať ujsť .

Zabezpečíme pre Váš biznis luxusný priestor priamo v centre. Zavedieme Vás na krásne, historické miesta. Tiež do vychýrených reštaurácii na tradičné jedlá a cukrární kde si každý zamaškrtí.

Zameranie na kultúru

Divadlo, recitovanie, hudobné vystúpenie, koncert. Maľovanie s akademickou maliarkou.

Ďalšie aktivity

Turistika, včelárstvo, ochutnávka vín, návšteva vinných pivníc, ochutnávka destilátov. Dojenie kravy. Rodeo býk. Zábavné aj trochu adrenalínové nafukovacie atrakcie/napríklad mucha/.

Tieto a veľa ďalších aktivít máme pre Vás pripravených podľa Vášho záujmu. Priebeh podujatia Vám vyskladáme tak, aby ste sa po celý čas aktívne zabávali. Fotenie, kvalitná a kreatívna video produkcia.